Samsun Cochlear İşitme Cihazı

Samsun Cochlear İşitme Cihazı

ERA Samsun Cochlear İşitme Cihazı

Samsun ERA işitme merkezinin sunduğu Cochlear işitme cihazı, yeni nesil işitme cihazları ve akıllı telefonlarla uyumlu yazılımları sayesinde size eşsiz bir işitme deneyimi yaşatıyor. Cochlear işitme cihazı sadece bir işitme cihazı değil aynı zamanda Bluetooth bağlantısına sahip cihazlar sayesinde ses deneyimizi artıran akıllı bir asistandır.

Cochlear Nucleus işlemcisi sayesinde işitme cihazınız, akıllı telefonlarınızı da kontrol edebilen dünyanın ilk koklear imlant ses işlemcisi özelliğini de taşımaktadır.

Küçük boyutta olduğuna aldırmayın, sahip olduğu yetenekler yaşamınızı renklendirecek kadar büyük ve güçlüdür. Cochlear Nucleus ses işlemcisine sahip işitme cihazları, dünyanın en küçük ve hafif kulak arkası koklear implant ses işlemcisi olma özelliğine sahiptir. Samsun ERA tarafından sizelere sunulan Cochlear işitme cihazı, Apple ve Android cihazlarından doğrudan ses akışı sağlayabilen güçlü bir teknoloji ile donatılmıştır.

Cochlear İşitme Cihazı

ERA Samsun Cochlear İşitme Cihazları ile Tarzınızı Yansıtın

Cochlear işitme cihazları ergonomik tasarımları ve zengin renk seçenekleri ile sizin tarzınıza uygun seçenekler sunar. Böylece belirli sınırlar dahilinde cihaz kullanmak zorunda kalmazsınız. İşitme cihazınız aynı zamanda sizin tarzınızı yansıtan bir obje haline gelir.

Cochlear işitme cihazlarının sağlamış olduğu esnek yapılar sizi sıkıcı ve dar bir kalıba sıkışmış tasarım ve renklerden kurtaracaktır. Farklı renk seçenekleri ile akıllıca tasarlanmış ince ayrıntılara sahip renk tasarımları ile kendinizi yansıtabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Hemen İletişime Geçin

Cochlear İşitme Cihazı Telefon Kontrolü

Cochlear İşitme Cihazları ile Kontrol Sizde

Cochlear işitme cihazları Nucleus Smart uygulamaları ile tüm kontrolün sizin elinizde olmasına olanak tanır. Böylece farklı ortamlarda sesi dilediğiniz netlikte ve canlılıkta duyabilir, pil seviyesini kontrol edebilir ve kaybolan işitme cihazınızın yerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

ERA’nın sunduğu Samsun Cochlear işitme cihazı, işitme cihazınızı sıkıcı bir alet olmaktan çıkartarak tam bir eğlence merkezi haline dönüştürür.

İşitme cihazınızla neler yapabilirsiniz hiç hayal ettiniz mi? Cochlear işitme cihazı ile,

Telefon aramaları yapabilir,
Gelen çağrıları cevaplayabilir,

Müzik dinleyebilir,
Kaybolan işitme cihazınızın yerini uygulama sayesinde bulabilir,
Sesli kitapları okuyabilir,
Bluetooth özelliğine sahip TV’lere bağlanarak TV izleyebilir,
Ve uyumlu tüm cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Cochlear işitme cihazlarının sahip olduğu teknolojik imkanlar bunlarla sınırlı değil. Çocuğunuzun kullandığı işitme cihazınızın pil durumunu merak ediyorsanız Nucleus smart uygulaması sayesinde çocuğunuzun işitme cihazını takip edebilir ve pil durumunu öğrenebilirsiniz. Böylece kritik anlarda müdahale ederek çocuğunuzun zor durumda kalmasını önleyebilirsiniz.

Maceraya Kaldığınız Yerden Devam Edin

Tam bir macera tutkunu iseniz endişe etmeyin. Cochlear işitme cihazları, cihazınızı her koşulda kullanabilmeniz için özel olarak olarak tasarımlanan aksesuarlara sahiptir. Böylece, çocuklarınızın oyun keyfi asla yarım kalmaz. Tozlu, çamurlu, yağmurlu ve sulu ortamlarda da oyuna devam edebilirler.

Zor doğa koşullarında bulunmaktan keyif alıyorsanız engelleri ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm zorlu koşullarda işitme kaybı yaşamadan ve maceracı ruhunuzun üzerini örtmeden hayatın tadını çıkarabilirsiniz. İster bir dağ tırmanışında, ister futbol sahasında veya kayak pistinde olun; Cochlear sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Cochlear ile Sesleri Kontrol Edin

ERA’nın sunduğu Samsun Cochlear işitme cihazı ile, her ortamda ses kaybı yaşamadan, hayatın tadını çıkarın. Hayata renk katan tüm ayrıntıları Cochlear işitme cihazınızda yakalayın. Sessiz bir ortamda veya rüzgarlı bir havada SmartSound İQ teknolojisi sayesinde ortam koşullarında uygun olarak sesler otomatik olarak sentezlenerek size iletilecektir.

Cochlear işitme cihazlarının sunduğu True Wireless teknoloji sayesinde kablo engelini aşarak Wireless bağlantısına sahip tüm sesleri kontrol edebilirsiniz.

Uyumlu Apple ve Android cihazlarınız ile Nucleus Smart Uygulaması ile işitme cihazınızı kontrol ederek dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

ERA Samsun işitme merkezi ile tüm bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olmak istemez misiniz?