Samsun Phonak İşitme Cihazı

Samsun Phonak İşitme Cihazı

ERA Samsun Phonak İşitme Cihazı

Samsun ERA Phonak işitme cihazı ile seslerin tüm ayrıntılarını yakalayın. Üstün teknolojisi ve ergonomik tasarımları ile Phonak işitme cihazları size hayatın tüm ayrıntılarını net bir şekilde yansıtır.

İşitme sorunu sizi yaşamdan kısıtlıyor mu? Phonak işitme cihazları, işitme sorunları ile ilgili yaşadığını sınırlamaları ortadan kaldırarak size özgürlüğün kapılarını aralıyor.

Eski tip işitme cihazları sadece kulağımıza gelen sesleri yükselterek işitme sorununu ortadan kaldırırken yeni nesil Phonak işitme cihazları bundan daha fazlasına olanak tanıyor. Sahip oldukları teknolojilerle,

Akıllı telefonlara bağlanabilme,
TV’lere,
Müzik sistemlerine

ve bağlanabilme olanağı sunan tüm cihazlarla etkileşime geçerek sizi sınırların ötesine taşıyor.

Phonak İşlevsellik

ERA’nın sunduğu Samsun Phonak işitme cihazı, sahip olduğu donanım ve yazılım özellikleri sayesinde sadece sesleri duyulabilir hale getirmekle kalmaz.

Seslerin yönlerini vurgulayabilir,
Farklı tiplere sahip sesleri ayrıt edebilir,
Ses gürültülerini azaltabilir,
Sesleri ortama uygun hale getirerek size yansıtabilir.

Üstelik tüm bunları sizin herhangi bir müdahaleniz olmadan otomatik olarak yapar.

Bilgi Almak İçin Hemen İletişime Geçin

Phonak Ses Deneyimi

Phonak İle Eşsiz Ses Deyimleri

Samsun Phonak işitme cihazı size sadece sesleri algılama ve işitme deneyimi yaşatmaz. Aynı zamanda sesleri en doğal hali ve tüm ayrıntıları ile de buluşturur. Phonak işitme cihazları ile tüm fısıltıları yakalayabilirsiniz.

Sesleri işitme ve algılama süreci karmaşık bir süreçtir. Seslerin algılanması kulağımızda başlar ve belirli aşamalardan geçtikten sonra işitme beynimizde gerçekleşir. Bu süreçte beynimize iletilecek seslerin algılanabilir ve doğal olması son derece önemlidir. Phonak işitme cihazları sesleri en doğal haliyle algılayabilmemiz için üretilmiştir.

Seslerin belirli bir mesafeden algılanması, konuşulanların net bir şekilde işitilmesi işitme kaybı yaşayan insanlar için zordur. Kulağımıza ulaşan sesler fısıltı tonunda dahi olsa bu seslerin sentezlenerek doğru bir şekilde beyne ulaştırılması karmaşık bir teknoloji gerektirir. Phonak işitme cihazları ile mesafeler, engel olmaktan çıkar. Kulağımıza ulaşan düşük tonda sesler dahi doğal ve doğru bir şekilde beyne iletilir.

Samsun Phonak işitme cihazları, sahip oldukları konuşma seslerini güçlendirici teknolojileri sayesinde, konuşulanları net bir şekilde algılamanızı sağlar. İş görüşmeleriniz ve arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetler asla kesintiye uğramaz.

Samsun Phonak İşitme Cihazı ve Gelişmiş Teknolojiler

Normal şartlarda işitme kaybı yaşayan insanlar ön taraftan gelen konuşma sesini, yanlardan ve arka taraftan gelen gürültülerden ayırt ederek algılayamazlar. Bunun için büyük çaba sarfetmeleri ve konuşulanların tekrar edilmesini isteyebilirler. Yaşanılan bu sorun, bulunduğumuz ortama ve o anki ruh halimize göre değişkenlik gösterebilir.

Phonak cihazlarının sahip olduğu, Dinamik gürültü önleme özellikleri sayesinde, gürültü önleme miktarını gerçek zamanlı olarak değiştirebilir ve istediğiniz sese odaklanabilirsiniz.

Tek dokunuşla ses asistanınıza erişim sağlayın.

ERA Samsun işitme merkezinin sunduğu Phonak işitme cihazı, sadece basit bir işitme değildir. Bluetooth ile bağlandığınız telefonunuza gelen tüm çağrıları işitme cihazınızla tek bir dokunuşla yanıtlayabilirsiniz. Böylece Phonak işitme cihazı size kesintisiz bir iletişim imkanı sunar.

Phonak Paradise’da bulunan hareket sensörleri sayesinde, eller serbest arama yapmanız ve ses asistanını etkinleştirmeniz mümkün hale gelir.

İki Bluetooth cihazına aynı anda bağlantı imkanı.

Phonak Paradise, size aynı anda iki Bluetooth cihazına birden bağlanma imkanı sunar. Böylece aynı anda hem Bluetooth özelliği bulunan TV izletebilir hem de telefonunuza gelen çağrıları cevaplayabilir veya arama gerçekleştirebilirsiniz.

Phonak işitme cihazlarında bulunan akıllı uygulamalar sayesinde tüm özelliklerini hiçbir ses kaybı yaşamadan kullanabilir, yaşamınıza renk katan seslerden ödün vermeden hayatınızı özgürce yaşayabilirsiniz.

Samsun ERA Phonak cihazları, size sadece eşsiz bir işitme deneyimi yaşatmakla kalmaz aynı zamanda teknolojinin tüm imkanlarını da kullanmanıza olanak tanır.

Samsun Phonak İşitme Cihazı ile deneyimlerin ötesine geçin.