Samsun Resound İşitme Cihazı

Samsun Resound İşitme Cihazı

ERA Samsun Resound İşitme Cihazı

ERA işitme merkezi Samsun ReSound İşitme Cihazı ile seslerin önünde tüm engelleri ortadan kaldırın. ReSound işitme cihazları size benzersiz bir işitme deneyimi yaşatacaktır. ReSound işitme cihazları, işitme kaybı yaşayanlar için özel olarak üretilmişlerdir.

ReSound işitme cihazları, hangi ortamda olursanız olur en iyi ses deneyimi yaşamanıza yardımcı olurlar. İşitme işlevi de tıpkı parmak izlerimiz gibi eşsiz ve benzersizdir. Bu nedenle işitme deneyiminin kişiselleştirilebilmesi, işitme kaybının yaşanmaması açısından önemlidir. ReSound işitme cihazları ile ses deneyiminizi kişiselleştirebilir böylece seslerin hiçbir ayrıntısını kaçırmazsınız.

ReSound işitme cihazları, seslerin en doğal haliyle kulağınıza ulaşabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kişiselleştirilmiş işitme deneyimlerine olanak tanıyan teknolojiler sayesinde sadece sizin için önemli olan seslere odaklanabilirsiniz.

Resound ile Gerçeğe Yakın Ses Deneyimleri

Zorlu ortamlarda sesleri algılamakta sorun mu yaşıyorsunuz. ReSound işitme cihazlarının sahip olduğu Ultra Focus özellikleri sayesinde en zorlu koşullarda dahi eşsiz bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

Zorlu ortamlarda sesleri algılamakta sorun mu yaşıyorsunuz. ReSound işitme cihazlarının sahip olduğu Ultra Focus özellikleri sayesinde en zorlu koşullarda dahi eşsiz bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gerçeğe En Yakın Ses Deneyimleri

ReSound işitme cihazlarının sahip olduğu M&RIE özelliği sayesinde sesleri gerçeğe en yakın şekilde algılayabilirsiniz. M&RIE özelliği ile sesleri yön ve derinlikleri ile birlikte net olarak algılayabilirsiniz.

İşitme cihazında bulunan alıcı ve mikrofon, kulağınıza yansıyan sesleri benzersiz bir şekilde size iletecek şekilde tasarlanmıştır.

Rüzgarlı ve gürültülü ortamlarda sesleri ayırt edebilmek ve net olarak algılayabilmek büyük bir sorundur. ReSound işitme cihazları, sahip oldukları teknoloji ve özel tasarımları sayesinde sesleri net olarak algılayabilmenize olanak tanır. Samsun ERA ReSound işitme cihazı sayesinde hangi koşulda olursanız olun hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız.

Bilgi Almak İçin Hemen İletişime Geçin

Resound İşitme Cihazı Telefon Bağlantısı

Samsun Resound İşitme cihazı ve ReSound ONE ile Bağlantıda Kalın

İşitme kaybı yaşamak sizi teknolojiden uzaklaştırmasın. ReSound işitme cihazları ile sahip olduğunu bağlanabilir tüm cihazları kontrol edebilir ve eşsiz bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

TV izlemekten keyif alıyor musunuz? ReSound  ile bu keyfiniz asla yarım kalmaz. Bluetooth bağlantı özelliklerini destekleyen TV’leri ReSound işitme cihazları ile izlemeye devam edebilir ve tüm sesleri net olarak algılayabilirsiniz.

ERA Samsun ReSound işitme cihazı ile İphone ve Android akıllı telefonlarınıza bağlanarak telefonunuz çağrılarınızı kontrol edebilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

Kolay Şarj Kontrolü

İşitme cihazınızı şarj etmek için kablo arama derdinden kurtulun. ReSound cihazlarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz şarj kutusu ile her yerde şarj edebilir ve şarj oranlarını led ışıkları yardımı ile görebilirsiniz.

Sehayatlerinizde veya çalışma ortamınızda şarj kutunuz her zaman yanınızda bulunur. ReSound şarj kutuları şık tasarımları ile çalışma masanızda şık bir aksesuar olarak masanıza ayrı bir renk katacaktır.

İşitme cihazınızda ne kadar şarj kaldığını merak ediyorsanız kulaklıklarınızı çıkarmanıza gerek yok. Bağlandığınız akıllı telefon ile kulaklıklarınızın şarj durumunu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

ReSound ile Organik İşitme Deneyimi

Organik kelimesi doğal olanı tanımlamak için kullanılır. ReSound işitme cihazları da sesleri en doğal haliyle algılayabilmenize olarak sağlamak için tasarlanmışlardır.

ReSound işitme cihazları doğal ses üretimini, kulak ve beynin sesleri anlamlı bir bütün halinde algılayabilme fonksiyonunu taklit ederek gerçekleştirir. ReSound işitme cihazları, sadece duymak istediklerimize odaklanan teknolojisini inovasyon geçmişine borçludur. ReSound, akıllı ses işleme teknolojileri sayesinde neyi duymak isteyip neyi duymak istemediğinize odaklanarak sesleri en doğal haliyle size iletir.

Kendi Stilinizi Oluşturun

ERA Samsun ReSound işitme cihazı, kullanıcı dostu arayüzler sunarak, kendi stilinizi oluşturmanıza imkan tanır. Böylece, işitme cihazınızı beğendiğiniz renklere odaklanarak kendi zevkleriniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz. İşitme cihazı aynı zamanda sizin stilinize de yansıtan bir ütün haline gelir.

Uzaktan Yardım İmkanı

Samsun ReSound işitme cihazı, ERA Samsun işitme tecrübesi ile size sunulur. Cihazınızın çalışma prensibi ve ayarları anlatılarak cihazınızı nasıl kullanacağınız konusunda size bilgi verilir. Bir sorun yaşadığınızda, bakım, yedek parça ve tamir gerektiğinde ERA işitme desteğine devam eder.

ERA işitme merkezine uzak olduğunuzda endişelenmeyin. ReSound Assist Live ile uzaktan da yardım alabilir ve gerektiğinde cihazınıza ince ayarlar yapılabilir. Böylece nerede olursanız olun asla seslerle bağlantınız kopmaz.